Author: i***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I just love this look 😍👌🏻
Color: Multicolor
Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Dye |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2411191191916616 |
Author: i***d
Date:
Review: I just love this look 😍👌🏻
Color: Multicolor
Author: g***2
Date:
Review: wow ist so so sk so beautiful I love it si si much
Color: Multicolor
Author: k***i
Date:
Review: love the burgundy colour and the hair style with layers
Color: Multicolor
Author: t***4
Date:
Review: I like it it’s Good quality for its price
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.